Poradnie

Usługi medyczne Ewa-Med!

Zobacz, jaki zakres usług diagnostycznych i leczenia oferują nasi lekarze w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wszystkie badania przeprowadzane są przez specjalistów, którzy korzystają z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu medycznego.

Poradnia chirurgiczna

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie: chorób tarczycy, narządów jamy brzusznej, układu pokarmowego, układu moczowego, żylaków kończyn dolnych i odbytu, diagnostyka laboratoryjna, badania ultrasonograficzne, zabiegi chirurgiczne.

Read More

Poradnia profilaktyki chorób piersi

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zmian gruczołu sutkowego: z diagnostyką ultrasonograficzną, z biopsją cienkoigłową pod kontrolą usg wraz z badaniem histopatologicznym, ocena ryzyka zachorowania na choroby nowotworowe gruczołu sutkowego.

Read More

Poradnia ginekologiczno-położnicza

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie: schorzeń układu moczowo-płciowego badania: cytologiczne, bakterologiczne, mikrobiologiczne leczenie zmian szyjki macicy – lampa fotonowa antykoncepcja: hormonalna, wkładki wewnętrzmaciczne, klimakterium: hormonalna terapia zastępcza opieka nad ciążą wraz z diagnostyką ultrasonograficzną 2D

Read More

Program profilaktyki raka szyjki macicy

Program profilaktyki raka szyjki macicy skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 lat,  u których w okresie ostatnich 3 lat nie wykonano przesiewowego badania cytologicznego. Jeżeli wynik jest prawidłowy, zalecane jest  ponowne…

Read More